Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем ПАРКОМЯСТО
град Варна, Аспарухово
40 €
78.23 лв.

(2 €, 3.91 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 12:21 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 79 пъти.
Площ:
20 m2
Етаж:
ниво -1 от 5

Описание на имота:

ПОД НАЕМ!!! КОД НА ОБЯВАТА: 14
Фирма за недвижими имоти 'Ал Денис 1' предлага паркоместа под наем в кв. Аспарухово на гр. Варна

Подземни паркоместа с вентилация за коли и мотори с асансьорна рампа и дистанционна ролетна врата

Дългосрочно / краткосрочно

Месечен наем 40 евро

Седмичен наем 25 евро

гр. Варна кв. Аспарухово

за повече информация 0894900969
За контакт:
0894900969

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АЛ ДЕНИС 1
0894900969
АЛ ДЕНИС 1  logo
В imot.bg от 2026 г.
aldenisedno.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул.'Народни будители' 35
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ПАРКОМЯСТО
град Варна, Аспарухово
Обява: 2p177184327064741

40 €
78.23 лв.
История на цената
(2 €, 3.91 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Аспарухово

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност