Обяви 0 За нас Контакти
Продава МНОГОСТАЕН
град Търговище, Център
90 000 €
176 024.70 лв.

(833 €, 1 629.21 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:56 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 7 пъти.
Площ:
108 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Продава се многостаен апартамент тухла
ХОЛ с тераса . Кухня с тераса. 3 спални. геобразен коридор. Баня. Толетна. Килер. Маза.
За контакт:
0894900969
Агенция:
АЛ ДЕНИС 1
0894900969
АЛ ДЕНИС 1  logo
В imot.bg от 2026 г.
aldenisedno.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул.'Народни будители' 35
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава МНОГОСТАЕН
град Търговище, Център
Обява: 1e177874536052035

90 000 €
176 024.70 лв.
История на цената
(833 €, 1 629.21 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Търговище, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност